paintball zyrardow

         Paintball dla dzieci ;)                  


W naszej ofercie znajdziecie Państwo rewelacyjny produkt JT - SplatMaster  !!!  Amunicja jest w 100% nietoksyczna, niebrudząca i łatwo się zmywa wodą.

JT SplatMaster zaprojektowany został tak, aby mogli z niego korzystać wszyscy, zarówno dzieci powyżej 9 roku życia, jak i dorośli. SplatMaster posiada bardzo łatwy system ładowania kul, nie wymaga stosowania gazu (posiada konstrukcję sprężynową). Prędkość wylotowa została zredukowana do 110-150 stóp na sekundę (bez siniaków). 

 JT SplatMaster jest sposobem na aktywną zabawę dla całej rodziny, na integrację klasową lub urodziny dla dziecka.

 

 Oferta urodzinowa 

 Proponujemy aktywne spędzenie urodzin dziecka. Oferta dedykowana jest dla jubilatów od 9 roku życia. Zabawa prowadzona jest pod nadzorem doświadczonego instruktora. Wszyscy uczestnicy przed grą przechodzą profesjonalne szkolenie z obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy zabawy zostają podzieleni są na 2 lub 3 drużyny. Jedną z atrakcji jest konkurencja strzelania do celu - manekiny. W tej konkurencji nabywamy umiejętności strzeleckie, mamy możliwość oswojenia się z shotgunem oraz zdobywamy pierwsze punkty dla swojej drużyny bowiem punktujemy za najlepiej pomalowany cel ;) W następnym etapie prowadzona jest animacja, rozgrywamy wiele ciekawych scenariuszy takich jak flaga na flagę, obrona bazy czy podkładanie bomby! Jubilat otrzymuje od nas pamiątkowy dyplom, mamy dla niego także miłą niespodziankę ;) W trakcie integracji do dyspozycji jest duża altana ogrodowa, trampolina oraz miejsce na grill i ognisko. Możliwe jest rozszerzenie atrakcji o serwowanie kolorowej waty cukrowej. Dla Państwa wygody możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia z przebiegu całej zabawy urodzinowej. Posiadamy także firmowe zaproszenia :) Na zabawę urodzinową rezerwujemy 2,5 - 3 godz. w zależności od grupy osób - koszt 50 zł/os. Minimalna grupa to 10 osób. Wakcyjna promocja 45 zł/os.

W tym pakiecie dzieci otrzymują od nas: 

  • Shotgun Z200,
  • maskę
  • bluzę moro
  • 100 kulek do pomalowania zawodników z drużyny przeciwnej ;)
  • szkolenie
  • prowadzenie rozgrywek pod nadzorem instruktora

Dodatkowo:

- ubezpieczenie NNW (ustalenia indywidualne)

- kulki 100 szt- 15 zł,

- kamizelka ohronna 5 zł,

- ochraniacz szyi 5 zł,

- dyplom duży 5 zł,

         - dyplom mały 3 zł,

         - zaproszenie z kopertą 3 zł

Serdecznie zapraszamy ;)